באזור צפון הארץ פועלים לא מעט מוסדות אקדמיים המציעים קורס חשבי שכר בכירים, ואחד הבולטים שבהם היא מכללת אינטלקט אקדמון. מדובר במוסד ותיק הפועל כבר יותר משמונה עשרים שנים, ובו חטיבה ייעודית למנהל ותעשייה שליוותה בהצלחה עשרות אלפי תלמידים. יתר על כן, זוהי מכללה שחרטה על דגלה לספק תכנים עדכניים ברמה הגבוהה ביותר, מטעם טובי המומחים בענף. התוצאות ניכרות באחוזים גבוהים מאוד של בוגרים שעברו בהצלחה את בחינות משרד הכלכלה ולשכת רואי חשבון ,בשיעור גדול בהרבה לעומת מוסדות אקדמיים אחרים בצפון ובישראל בכלל.

למי הקורס מתאים? 

קורס חשבי שכר בכירים מכללת אינטלקט

לפני שנספר על תכניו של קורס חשבי שכר בכירים בחיפה ובקריות, חשוב לדעת כי הקורס מיועד בין היתר למנהלי חשבונות, פקידי שכר, עצמאיים, חשבי שכר ולכל בעל תפקיד הקשור למשכורות וכספים בארגונים. כלומר, הוא מתאים לכל מי שמעוניין לקדם את הבנתו וכישוריו בתחום, לנהל את עסקיו בצורה יעילה יותר, ולהתקדם בחברה בה הוא מועסק. אל הקורס יוכלו  להצטרף בעלי 12 שנות לימוד ובעלי ידע בסיסים ביישומי מחשב ,בסיום המטלות והמבחנים מתקבלת תעודת חשב שכר בכיר ממכללת אינטלקט אקדמון, ממשרד הכלכלה וכן מלשכת רואי החשבון.

אז מה כולל הקורס?

לפניכם מספר תחומים עיקריים הנלמדים בקורס חשבי שכר בכירים, מתוך שורה ארוכה של נושאים נוספים:

  • דיני מס הכנסה – הכנסה חייבת, שווי נסיעות לחו"ל, שווי הלוואה, שווי קופות גמל, נקודות זיכוי מעמד אישי וניכויים לשכירים.
  • ביטוח לאומי – חישוב דמי ביטוח, מילואים, פגיעה העבודה, תיאום ביטוח לאומי, דמי לידה, דמי אבטלה וגמלה לשמירת הריון.
  • דיני עבודה – עקרונות השוויון, שכר מינימום, הסכמים והודעות עבודה, שעות עבודה ומנוחה, דמי מחלה, הוצאות נסיעה וחופשה שנתית.
  • ביטוח פנסיוני – קופות הגמל בישראל, ביטוח מנהלים, פנסיה תקציבית, פנסיה מצטברת, קרנות פנסיה והבטחת הכנסה.

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233