מגיע שלב בחיים שבו אתם מעסיקים את עצמכם בשאלה והיא איך להפוך את העולם למקום טוב יותר. לצערכם, אתם לא יכולים לשנות את פני כל העולם, אך כן תוכלו להתמקד בקבוצה קטנה באוכלוסייה ולהטיב את חייה. כבר לא מעט זמן שבוער לכם בבטן הרעיון של לפתוח עמותה ולהיות ארגון המוכתר מלכ"ר. לבטח שמעתם לא אחת כי ניהול של עמותה לא שונה כל כך מניהול של עסק, ועל מנת למנף את פעילות העמותה, הרי שחשוב לנקוט באמצעים שונים ובניהול נכון. רגע לפני שאתם מקימים את העמותה שלכם, דעו שישנם שירותים שונים יוכלו לסייע לכם בדרככם, דרך "המרכז למלכר".

 

סיוע בפתיחת העמותה

על מנת להיות מלכר – מוסד ללא כוונת רווח, הרי שעליכם להקים אותו. הרעיון שלכם הוא חומר הגלם, ועל מנת להפוך אותו למטעמים, צריך לעבור לפרקטיקה ולעורר אותו לחיים. אינכם צריכים להטריד את עצמכם בשאלות גדולות אודות פתיחת העמותה או בחששות שלא תוכלו לעשות זאת לבדכם. כיום, תוכלו להנות מגופים המעניקים לכם שירות וליווי צמוד לטובת פתיחת העמותה שלכם. במידה רבה, הנחת אבן הפינה היא זו שתשפיע על הבאות. חשוב מאד שתפתחו את העמותה שלכם על הצד הטוב ביותר, שכן היא הבסיס האיתן שעליו תיצקו את כל היתר. לכן, הסתייעו בשירות המציע לכם ליווי.

 

ניהול חשבונות עבור העמותה שלכם

החלטתם להקים ארגון שאין לו כל מטרת רווח, כמעט. אפשר לומר שהרווח הגדול הוא הסיפוק הגדול והאדיר שיהיה לכם בעת שתתחילו לראות תוצאות בעקבות פעילות העמותה, אך לצד זאת, הרי שצוות העובדים בעמותה משתכר על מנת שיהיה אפשר להניע את החזון שלכם. המשמעות? הרי שיש צורך בניהול חשבונות אמין ומקצועי לטובת העמותה. במקום לחבור אל מנהלי חשבונות מזדמנים, תוכלו להנות משירות הניתן במיוחד לעמותות, כשהיתרון הבולט הוא הבנת הצרכים של העמותות ואופי העבודה עם ארגונים שכאלו. זיכרו, ניהול נכון של עמותה מחייב אתכם לעבוד על פי חוק, כשחלק מאותם חוקים תקפים למתן משכורות מסודרות ומתועדות, למרות שהארגון פועל ללא מטרת רווח.

פרסום וגיוס משאבים עבור מלכרים

כמו כן, הרי שעל מנת שהעמותה שלכם תוכל להשפיע על כמה שיותר אנשים, הרי שיש צורך בכסף ובתרומות. ממש כמו שמפרסמים עסק על מנת שיהיו לו לקוחות קבועים ומסורים, דומה הדבר עם עמותות ועם תורמים. למה שהתורמים יבחרו דווקא בכם? עם פרסום נכון ושיווק ממוקד שיעשה עבורכם, תוכלו לשקף את העמותה שלכם באור חיובי ולגרום לתורמים לפתוח בפניכם את הכיס. הפרסום שיעשה עבורכם יערך לאחר שיאפיינו את העמותה שלכם, את קהל היעד שלה ואת המטרות שלה – כך יהיה ניתן לפקס ולמקד את הפרסום, ולמשוך תורמים פוטנציאליים שיעזרו לכם לפעול בתפוצה רחבה יותר.

פתחתם עמותה חדשה? מגיע לכם את הטוב ביותר – ייעוץ לעמותות של המרכז למלכ"ר

 

Tagged with →