היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של שיפוצניקים שונים, חלקם בעלי ניסיון והסמכה רלוונטיים, בעוד אחרים פשוט אנשים שיודעים לעבוד עם הידיים. לכן כאשר מחפשים אדם מיומן ומקצועי לצורך עבודת שיפוצים בהיקף גדול, חשוב לברור היטב. כמובן שאם מדובר על עבודה קטנה שכל אחד יכול לבצע, אין צורך להשקיע יותר מידי זמן ומאמץ בחיפושים אחר השיפוצניק המושלם. אך כאשר מדובר על שיפוץ כללי של הבית, החלפת מטבח, חידוש חדר האמבטיה או החלפת ריצוף, אין ספק כי תצטרכו למצוא מקצוען אמיתי. אנשים רבים נופלים על חאפרים או חובבנים, הם מבטיחים להם הרים וגבעות ובסוף משאירים אותם עם יותר נזק מתועלת, וכמובן חור בכיס. לכן חשוב להשקיע ולמצוא שיפוצניק שלא יאכזב.

כיצד למצוא שיפוצניק מקצועי ואיכותי?

כאמור, לא פשוט היום למצוא בעל מקצוע מיומן ומהימן אשר מכיר את העבודה וידע לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. על מנת לא להיתקל בחאפרים או חובבנים, חשוב לוודא כי אתם עובדים עם שיפוצניקים מנוסים ואחראיים, אשר מקפידים לעבוד בצורה אחראית ובטיחותית בלבד. לצורך כך, חשוב לבדוק את הרקע של בעל המקצוע, לבדוק כמה שנים הוא נמצא בתחום ובאילו נושאים בדיוק הוא מתמחה. אל תזמינו מומחה לאינסטלציה על מנת להתקין קיר גבס, היות וכנראה שהוא לא ידע לעשות את זה בצורה מספיק מקצועית. תמיד כדאי לבחור באנשי מקצוע על סמך המלצות וחוות דעת חיוביות. אל תסתמכו על המלצות שבעל המקצוע יציג לפניכם, היות והוא לא יטרח להראות חוות דעת שליליות.

לסיכום, עולם השיפוצים הוא עולם גדול ומגוון המכיל לא מעט אנשי מקצוע שונים, בעלי יכולות טכניות שונות ובעלי מוסר עבודה משתנה. על מנת לא להתאכזב ולא לבזבז כסף לחינם, כדאי מראש להשקיע את הזמן והאנרגיה הדרושה לצורך מציאת השיפוצניק המושלם עבורכם. מומלץ להיכנס לאתרי האינטרנט ולרשתות החברתיות השונות, לבקש המלצות ולראות מה עולה בגורל. חשוב לזכור כי המלצה או שתיים הן לא מדגם מייצג, אך אם תיתקלו בעשר המלצות שונות על אותו בעל המקצוע, כנראה שמצאתם את האיש שלכם.

Tagged with →