חוות דעת על פרויקטים של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן

ביקורת על הפרויקט החדש ביותר של MSN נדל"ן – פרויקט 456 פתח תקווה: פרויקט זה ייחודי מאד בשל העובדה כי מדובר בפרויקט הראשון שמשווקת החברה בתחום הנדל"ן המסחרי. מדובר למעשה במשרדים למכירה (למשקיעים) בשכונת קריית אריה המתפתחת בפתח תקווה. המשרדים ניתנים לרכישה בכל גודל שהוא, בהתאם לרצון המשקיע. המחיר ההתחלתי הוא 6900 ש"ח למ"ר (אחד) של משרד וההון העצמי ההתחלתי הדרוש למשקיעים הוא 200,000 שקלים. למידע נוסף על הפרויקט לחצו כאן.

גרין פארק – קרקעות להשקעה בחדרה – פרויקט נוסף של MSN נדל"ן שזכה לביקורות טובות וקיבל חוות דעת טובה ממשקיעים. מדובר בהשקעה בקרקע אשר כלולה בתכנית התב"ע חד/2020. המגרשים שמשווקת MSN ב-Green פארק חדרה הינם בגודל 200 מ"ר ליחידה. זהו שלב ג' של תהליך שיווק הקרקעות באזור, כאשר שני השלבים הראשונים כבר הסתיימו בהצלחה וקיבלו ביקורת טובה מהמשקיעים.

חוות דעת על הקומפלקס של MSN נדל"ן בעפולה המיועד לסטודנטים – זהו פרויקט ששלב השיווק בו הסתיים לפני מספר חודשים, אך אי אפשר להתעלם מההצלחה שלו ומהתרומה הרבה שלו לסטודנטים הלומדים בעפולה או באזורים הסמוכים לה. קומפלקס של 99 דירות ששיווקה החברה בסמוך למוסדות הלימוד בעפולה במטרה להגדיל את היצע הדירות הקטנות לסטודנטים בעיר ולהקל על תנאי המחייה שלהם. חוות הדעת על 'יוניברסיטי' היו נפלאות, והביאו מספר יזמי נדל"ן נוספים להוציא לפועל פרויקטים דומים.

קווארטו (Quatro) רמלה – חו"ד – עוד אחד מהמיזמים היותר מדוברים של MSN נדל"ן במסגרתו ייבנו 4 מגדלי דירות יוקרה בעיר רמלה שבמרכז הארץ. מרבית המשקיעים מספרים על הזדמנות השקעה יוצאת דופן ועבודה מול חברה מקצועית ומנוסה.

לעוד ביקורות או חוות דעת על MSN נדל"ן:

http://www.msnnadlan.co.il/recommendations-and-reviews

למידע אודות החברה: בקישור הבא