עסקת נדל"ן היא עסקה הדורשת סכומי כסף גבוהים, והיא כנראה העסקה הכי חשובה שתעשו בחיים שלכם, בין אם מדובר בקניית דירה למגורים או בקניית דירה להשקעה, בכל מקרה עסקה של קניית נכס אסור שתהיה מהלך פזיז שמתבצע בקלות דעת, אלא מהלך חכם ונכון, שיבוצע רק לאחר בדיקה של הפרמטרים השונים של העסקה, כמו רמת הסיכון בעסקה, ההשקעה הכספית הנדרשת, המיקום של הנכס ועוד. בחברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן תוכלו למצוא אנשי המקצוע בעלי שנים רבות של ניסיון בתחום הנדל"ן שיוכלו ללוות אתכם לחוף מבטחים בכל מה שקשור לקבלת החלטות בעסקאות נדל"ן.

MSN השקעות נדלן

קצת על חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן

חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן הינה חברה המגדירה עצמה כבוטיק השקעות נדל"ן. משרדי החברה נמצאים בת"א אך פעילות החברה מתפרסת בכל רחבי הארץ מרמלה ועד למושבה מגדל שבצפון. החברה נמצאת בבעלותם המשותפת של שני אנשי עסקים שיש להם מוניטין כאנשי נדל"ן מנוסים ומקצועיים. גיל מולכו ורן צדיקריו. הצוות המקצועי של החברה מורכב מיועצי נדל"ן מוסמכים שתפקידם לספק מגוון רחב של שירותים הקשורים לעולם הנדל"ן, החל מאיתור נכסי נדל"ן וכלה בייזום ושיווק פרויקטים. החברה מנהלת שיתופי פעולה עם מגוון רחב של אנשי מקצוע הקשורים לתחום הנדל"ן בינהם: יועצי נדלן, עורכי דין, שמאי מקרקעין, אדריכלים, מהנדסים, ועוד. כל אלו ביחד פועלים בשיתוף פעולה במטרה להכיר את ההיבטים השונים של שוק הנדל"ן בישראל בכל רגע נתון, וכן כדי לתת מענה לצרכיהם של הלקוחות, ולמצוא פתרונות מיטביים לצרכים השונים של הלקוחות.

השירותים שלנו:

ענף הנדל"ן בישראל הוא ענף דינמי שנע כמו מטוטלת מצד לצד, יועצי הנדל"ן שלנו יודעים לקרוא את השינויים בשוק הנדל"ן ואת המגמות השונות, ובהתאם לכך, הם מצליחים לזהות מה תהיה השקעת נדל"ן מניבה בעקבות השינויים בשוק. כך למשל שינויים בתכניות המיתאר האזוריות, יכולים להפוך אזור שלם לאזור שכדאי להשקיע בו, ושינוי של הגדרת הקרקע ע"י מינהל מקרקעי ישראל גם הוא יכול להפוך אזור שלם לאזור אטרקטיבי להשקעה. אולם, האזרח הפשוט לא יכול לעקוב אחר השינויים הללו, ולשם כך אנו יועצי הנדל"ן של MSN ייזום ושיווק נדל"ן, עוקבים כל הזמן אחר הפרמטרים השונים שמשפיעים על מגמות שוק הנדל"ן בישראל.

אנו מציעים ללקוחותינו מעטפת שלמה של שירותים הקשורים לעולם הנדל"ן ביניהם:

• איתור קרקעות ושטחים לבנייה באזורים אטרקטיביים

• ייזום פרויקטים נדל"ניים באזורים אטרקטיביים, במחירים ברי השגה.

• רכישת מגרשים לבניה

• רכישת דירות חדשות ישירות מהקבלן

• רכישת אדמות חקלאיות

• רכישת דירות יד שניה למטרות השכרה

• רכישת נדל"ן מסחרי

• רכישת נדל"ן בחו"ל

ייעוץ וליווי אישי MSN

פרויקטים:

מרבית פעילותה של החברה מתרכז היום בייזום ושיווק מיזמי נדל"ן בשלב מוקדם בו קרקעות הפרויקט נמצאות בהליך שבו הן צפויות לקבל אישור בניה. את הפרויקטים משווקת החברה בדרך כלל בשיטה של קבוצות רכישה, הבעלים של החברה מר גיל מולכו התראיין לא פעם בנושא, ולאחרונה אף טען שלאור המציאות בענף נדל"ן, נראה שטרנד קבוצות הרכישה רק יילך ויגבר.

להלן סקירה של הפרויקטים האחרונים של החברה:

מידע נוסף אפשר לקרוא כאן: http://www.usarealestate.co.il/msn-nadlan-quatro-project

וכאן: http://www.calcalist.co.il/home/0,7340,L-3704-5323,00.html

מתחם האלף – ראשל"צ

מתחם האלף הוא מתחם המתפרס על שטח של כ-1000 דונם, במתחם זה צפויים לקום בנייני מגורים, וכן בניני משרדים, ואזורי מסחר, שצפויים להוות מוקדי תעסוקה עבור האוכלוסייה באזור. ע"פ התוכנית צפוי לקום במתחם האלף מרכז קונגרסים, תעשיות עתירות ידע, מרכזים פיננסיים, בתי מלון עסקיים, מוסדות מחקר, וכן מתחמי פנאי ובידור. מתחם האלף הוא פרויקט המקודם ע"י עירית ראשון לציון, ויהווה משקל רב בעתידה של העיר. המתחם הנ"ל יחולק ל-3 חלקים: 400 דונם יהיו בבעלות העיריה עצמה, 284 דונם יהיו בבעלות פרטית ו-288 דונם יהיו בבעלות משותפת של העיריה ושל גורמים פרטיים. חברת MSN מציעה ללקוחותיה לרכוש חלקה בפרויקט, ולקבל מהחברה ליווי מלא של נציגי החברה, וכן ייעוץ משפטי ממשרד עו"ד.

מתחם האלף בראשון לציון

עיר הימים – חדרה

חדרה הייתה עד לפני כמה שנים עיר רדומה, שלא הייתה בה יותר מדי פעילות של נדל"ן, ולא הייתה בה יותר מדי התעניינות בכל מה שקשור לנדל"ן. אבל מה שהקפיץ את ההתעניינות הנדל"נית בחדרה הוא פרויקט הנקרא עיר הימים, שמאז תחילתו עלו מחירי הנדל"ן בחדרה ב-30%. גם חברתMSN נדלן לוקחת חלק בפרויקט הענק שצפוי להזניק את חדרה לקדמת הבמה הנדל"נית של ישראל. החברה מציעה ללקוחותיה אפשרות לרכוש זכות לדירה על חופי הים הקסומים של חדרה, ברובע עיר הימים של חדרה, שצפוי להתפתח ולכלול 10,000 יחידות דיור, ו-1400 חדרי מלון. ע"פ התכנית כל חלקה שתירכש תהיה בבעלות פרטית ותירשם על שם הרוכש בטאבו, כך שמי שישקיע בנכס בחדרה יזכה בהשקעה פיננסית יציבה ומניבה.

רובע עיר הימים חדרה

מתחם קוואטרו – רמלה

העיר רמלה הנמצאת ממש במרכז הארץ, עוברת בשנים האחרונות תהליך של פיתוח מואץ. בעיר נבנתה קרית הממשלה, ומתבצעים בה בשנים האחרונות לא מעט פרויקטים של דיור לזוגות צעירים ולמשפרי דיור. העיר נמצאת בקרבת כביש 6 וכביש 431 ויש בה כיום מערכת חינוך מתפתחת ולא מעט שטחים ירוקים ופארקים.

אחד הפרויקטים המדוברים ברמלה, הוא פרויקט הנקרא פרויקט קוואטרו, שצפוי לכלול 4 מגדלים גבוהים שייבנו בבניה רוויה ויכללו דירות של 3,4,5, חדרים. הפרויקט נבנה ממש במרכז העיר בקרבת קניון עזריאלי שברמלה, ובקרבתו בתי"ס מרכזי קהילה, גני ילדים, וכל מה שצריך עבור המשפחה והילדים. MSN נדלן משווקת את הפרויקט הזה בשיטה של קבוצת רכישה, משום שאנו מאמינים ביתרונות של קבוצת רכישה, שדורשת מכל חבר בקבוצה הון עצמי נמוך ומאפשרת לחברי הקבוצה לבחור את מראה הבניין והלובי ואת עיצוב הדירה. עוד יתרון של קבוצת רכישה הוא האפשרות לצמצם את עלויות הרכישה ב-20% בהשוואה לקנייה מקבלן, והתשלום ניתן לקבלן רק בהתאם לביצוע הפרויקט. אנו מציעים לרוכשים בקבוצת הרכישה ליווי משפטי צמוד של משרד עו"ד ותיק ומנוסה, וכן פיקוח כספי צמוד של משרד רו"ח ברייטמן אלמוג.

לסיקור מקיף אודות הפרויקט: http://cafe.themarker.com/post/3201207

פרויקט תל-אביב 3700

פרויקט זה נקרא גם תל-אביב עיר על החוף, זהו מיזם נדל"ן ואטרקטיבי, שהמיקום שלו הוא על רצועת החוף האטרקטיבית של ת"א. את המיזם הנ"ל דוחפת גם עירית תל-אביב במטרה ליצור שטח אורבני רצוף לאורך קו החוף, השטח הנ"ל ישתרע מנמל ת"א הישן שבסוף רחוב אבן גבירול, ויגיע עד לחוף הצוק שבהרצליה. המיזם הנ"ל משלב קונספט של מגורים ברמה גבוהה ואיכות חיים גבוהה, ולצידם פארקים ירוקים, קו האופק של הים, וכמובן כל אזורי הבילוי של ת"א ומרכזי העסקים והמסחר שלה. MSN מציעה לכם לרכוש את הזכות לדירה, שתאפשר לכם בסוף התהליך להשיג דירה משלכם במיקום יוקרתי. מי שירכוש זכות לדירה בפרויקט הנ"ל, יקבל זכויות למגרש בבנייה רוויה הכוללת אזורי מסחר, מלונאות ומשרדים ע"פ תכנית תא/3700.

פרויקט תל אביב 3700

לצפייה בסרטוני הוידאו החדשים של החברה: https://www.youtube.com/user/MSNNADLAN

גיל מולכו הבעלים מספר על מגמה חדשה בשוק הנדל"ן בישראל:

http://www.haaretz.co.il/commercial/arena-consultants/nadlan/1.2310146

 

צפו בסרטון חדש של רן צדיקריו – המנכ"ל הנוכחי של MSN נדל"ן

 

גרין פארק חדרה – Green Park Hadera

קרקע עם תב"ע מאושרת בשכונת הפארק – שכונה חדשה ומתפתחת שנבנית בימים אלה בעיר חדרה. עלות התחלתית: 229 אלף ש"ח. סטטוס: קבוצת רכישה שמתארגנת בימים אלה.

למידע מורחב: http://www.msnnadlan.co.il/projects/greenpark