לאדם המחזיק בתפקיד המנכ"ל בפועל של חברת הנדל"ן MSN רן צדיקריו יש חדשות לספר לכם. לדבריו, מספר רוכשי הנדל"ן בישראל שאימץ את צורת הקנייה של קבוצות רכישה עלה משמעותית בשנתיים האחרונות ועומד כעת על ממוצע של למעלה מ-20% לשנה.

רן מספר כי כאדם שמכיר את השוק מקרוב במסגרת עבודתו בחברת MSN נדלן הוא רואה כיצד יותר ויותר רוכשים מפסיקים לרכוש דירות לבד מול הקבלן ומבינים את יתרונותיה הרבים של קבוצת רכישה.

אז מהם היתרונות של קבוצת הרכישה?

לפי רן צדיקריו יש לקבוצת רכישה שני יתרונות מרכזיים:

1. גידול משמעותי בכוח ההתמקחות אל מול החברה הקבלנית / חברות הבנייה: הדבר מאפשר לרוכשים לקבל תנאים טובים בהרבה מאלה שהיו מקבלים אילו היו עושים זאת לבדם. מעבר להוזלה במרכיב החשוב ביותר שהוא כמובן מחיר הנכס יוכלו הרוכשים להנות משיפור בתנאים נוספים כדוגמת תיקונים ותוספות למיניהן שיתעקשו לקבל ולחברה המוכרת לא תהיה אפשרות לסרב.

2. הכרת השכנים החדשים בשלב מוקדם יחסית בתהליך: קבוצת הרכישה מאפשרת לשכנים העתידיים להכיר זה את זה מקרוב עוד לפני המעבר ומגבשת ביניהם.

סרטון תדמית בו משתתף רן צדיקריו – חברת MSN נדל"ן:

צדיקריו מבקש להבהיר כי במצב בו נמצא כיום שוק הנדל"ן הישראלי חשוב מאד לקחת ולנצל כל יתרון שאפשר לקבל על פני הגופים הגדולים וחברות הבניה, ולכן הוא יותר ממליץ ללכת לאופציה של קניית נכס באמצעות קבוצת רכישה.

רן צדיקריו מנכ"ל MSN נדלן רן צדיקריו תמונה אישית

 

סרטון נוסף: