הזדמנויות השקעה חדשות: קרקעות בשרון ובגלילות ופרויקט פארק האלף

המשקיעים בישראל ריכזו במשך שנים רבות את פעילותם בקניית דירות, כאשר הרווחים באו לידי ביטוי בגביית שכר דירה או מכירת הנכס לאחר מספר שנים במחיר גבוה יותר. עליית מחירי דירות אימה מאפשרת עוד רכישה פשוטה ומהירה של דירות באזורים מרכזיים. כיום, המחירים באזור המרכז מאוד גבוהים, בודדים מסוגלים לרכוש דירות להשקעה באזור המרכז, רוב המשקיעים נאלצים לחפש אחר הזדמנויות לרכישת דירות באזור הפריפריה.

יועצי הנדל"ן של חברת MSN מקבלים בכל יום פניות של משקיעים המבקשים לאתר אפיקי השקעה מניבים בתחום הנדל"ן. הם מבקשים אפיקי השקעה אשר יניבו רווחים ויגלו יציבות, כאשר אין באפשרותם לשאת בעלויות של קניית דירות באזורים מבוקשים במרכז. האפשרויות אותן מציגים בפניהם היועצים הן : קרקעות להשקעה באזורים מרכזיים, נדל"ן בארה"ב להשקעה, הצטרפות לקבוצת רכישה. כל אחת מהאפשרויות הללו מביאה עמה יתרונות וחסרונות, סוד הצלחה טמון בבחירה נכונה של אותו אפיק השקעה העונה על הצרכים של המשקיע בצורה הטובה ביותר.

איתור השקעות בישראל

חברת MSN מובילה בישראל מספר פרויקטים מצליחים ומבוקשים, החברה מציעה קרקעות להשקעה באזור מתפתח בשרון ובאזור פי גלילות. הקרקעות נרכשות מתוך ראייה לטווח הארוך, בתחום מספר שנים ניתן יהיה כבר לממש את הנכס למטרת מגורים, השכרה או מכירה. מדובר בהשקעה אשר צפויה להניב רווחים נאים, היא מעוררת עניין רב בקרב המשקיעים הישראלים. עליית מחירי הדירות מעודדת רכישת קרקעות להשקעה או בנייה אישית.

פרויקט מרכזי שהחלה החברה לשווק לאחרונה הוא פרויקט פארק האלף (המכונה גם מתחם האלף בראשון לציון. מדובר באחד המיזמים הגדולים שתוכננו לאחרונה בעיר ראשל"צ ולפי התוכניות פארק ה1000 צפוי להשתרע על שטח נרחב של לא פחות מאלף דונם. הפארק יוקם מערבה לנתיבי איילון וסך השטח – 1.7 מיליון מ"ר יוקצה לטובת משרדים, מרכז לקונגרסים, מלון מפואר ואלפי יחידות דיור.

פרויקט פארק האלף בראשון

נדל"ן בארה"ב להשקעה

עליית מחיר הדירות בישראל מעודדת משקיעים רבים לבחון אפשרויות השקעה בתחום הנדל"ן בארה"ב ובעולם כולו. סכום כסף אשר מספיק לרכישת דירה קטנה בשכונה לא מבוקשת בפריפריה, יוכל לשמש בארה"ב לרכישת 2 דירות במרכז העיר או בית פרטי משופץ. יועצי הנדל"ן של MSN מפצירים במשקיעים להעז לחשוב מחוץ לקופסה ולפעול בזירה הבינלאומית.

הצטרפות לקבוצות רכישה

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בענף הנדל"ן קבוצות המתאגדות יחדיו למטרת רכישה מצליחות ליהנות ממחירים אטרקטיביים יותר. בענף הנדל"ן מצליחות הקבוצות לפנות אל קבלנים ולרכוש יחדיו דירות באזורים מרכזיים ופרויקטים חדשים במחירים שווים לכל כיס. ההצטרפות לקבוצת רכישה היא צעד משמעותי לקראת מחירים אטרקטיביים יותר.