מיסוי של נכסים בארה"ב

אחד הדברים הכי חשובים שעלינו לברר בעת ההתעסקות עם נדלן בארה"ב הוא שיעורי המס על הנכסים. כמו בכל מדינה אחרת גם בארה"ב המדינה לוקחת מיסים שונים על כל נכס אשר נמצא בתחומה. לעיתים המיסים יכולים להוות מרכיב חשוב אשר הופך את העסקה מרווחית ללא כדאית, ולכן עלינו לברר בתחילת התהליך את שיעורי המיסים השונים והיכן בארצות הברית מוטלים המיסים הנמוכים ביותר.

כיצד ניתן לחשב את המסים?

כיום קשה מאוד להישאר אדישים לנוכח המצב הכלכלי ברחבי העולם וחייבים להיות מודעים לכל הוצאה שצפויה לנו. אותו הדבר תקף גם כאשר מדובר בקניית נכסים במדינה כמו ארה"ב. מיסים הם אחד המרכיבים הקבועים והחשובים ביותר שעלינו לקחת בחשבון, שהרי כאמור, בסופו של דבר ישנם מקומות בהם המיסים גבוהים יותר לעומת מקומות שבהם המיסים נמוכים בהרבה.

גם בישראל קיימים אנשי מקצוע אשר מתמחים בשוק הנדל"ן האמריקאי, כך שאת הצעדים הראשונים שלכם לא תצטרכו לעשות לבד. אנשי המקצוע ייתנו לכם מידע מקיף על הנכסים הקיימים בכל אזור בו הם מתמחים, ועל המיסים שיהיה עליכם לשלם עבור כל נכס. חשוב לזכור כי בסופו של דבר תשלום מיסים גבוהים עשוי לפגוע ברווחים שלכם, ולהפוך את הנכס מרווחי כלכלית להשקעה שאינה משתלמת.

באפשרותכם לבחור את הדרך העדיפה עליכם לשלם את המס אשר מוטל עליכם. מצד אחד תוכלו להגיש דוחות שנתיים ועל פיהם לבצע את התשלום של המס. האופציה השנייה והפחות עדיפה היא שמהרווחים העתידיים שלכם ינקו לכם את המס אותו לא שילמתם עד כה. בסופו של דבר אם תחשבו על כך לעומק תגלו שעדיף להגיש דוחות מסודרים ולשלם פחות, על פני הליכה בדרך השניייה שבסופו של דבר תגרום לכם לשלם סכומי מס גבוהים יותר.

כיום כאשר משכירים נדל"ן בארה"ב יש לשלם מס שנתי בהתאם להכנסות שאותם קיבלתם על הנכס המושכר באופן חודשי. באופן יחסי לשאר העולם, המיסים על נכסים בארה"ב אינם גבוהים במיוחד, ולכן אם נחשב את הרווח הפוטנציאלי של רכישת נכס וניקח בחשבון גם את הוצאות המס השונות עדיין נגיע למסקנה כי הבחירה בארה"ב בתור יעד אטרקטיבי לרכישת נכסים היא בחירה אידיאלית ונכונה.

חשוב מאוד כי תיצמדו אל איש מקצועי שמתמחה בשוק הנדל"ן בארצות הברית ובכלכלה המקומית במדינה, על מנת שיוכל לעזור לכם לבצע את ההחלטות הטובות ביותר. התנהלות נכונה ומבוקרת שלכם היא זאת אשר תביא לעשיית רווחים מהשקעות נדל"ן בארה"ב. אלה מכם אשר יפעלו באופן פזיז, צפויים למצוא את עצמם עם רווח נמוך בהרבה מאלה שיכנסו לעובי הקורה ויבדקו לעומקם של הדברים.